Podporte nás 2%(3%) percentami z Vašich daní.

Aktualizované február 2022

Milí priatelia,

Ďakujeme za podporu, ktorú nám prejavujete.  

Radi by sme Vás aj tento rok oslovili s prosbou o darovanie 2 percent z Vašich daní. Aj vďaka vašej minuloročnej pomoci sme vydržali lockdowny a výrazné obmedzenia našej činnosti. Náš zámer venovať sa deťom a dospelým naďalej pretrváva. Chceme zotrvať v šírení informácií o bezpečnosti, ochrane seba aj blízkych, venovať sa zdravému pohybu a taktiež sa vrátiť k našim prednáškam, nielen ohľadom bezpečnosti na školách, ale aj k témam výchovy, výživy, zdravia a rodičovstva.

Častokrát si myslíme, že náš „malý“ čin, nemôže zmeniť svet. Vaše 2% to však môžu dokázať prostredníctvom našej činnosti, ktorú môžete podporiť

Ďakujeme za Vaše príbehy, myšlienky, nápady.

Nech je každý deň o kúsok lepší ako ten predchádzajúci.

Ďakujeme za pomoc

OZ Bezpečný prístav

Postup ako poukázať 2%

Nižšie si stiahnete predvyplnené vyhlásenie (editovateľné PDF) (ak vypisujete ručne – IČO musí byť zarovnané SPRAVA – ak neviete zarovnať -> tak v tlačive dajte 3-4 medzery a potom píšte IČO).

Vyplnený a podpísaný dokument spolu s POTVRDENÍM O ZAPLATENÍ DANE Z PRÍJMOV (ktorý dostanete od svojho zamestnávateľa) je potrebné doručiť na daňový úrad v mieste Vášho trvalého bydliska do 30. apríla 2022 (poštou alebo osobne). Ak s doručení máte problém, môžete tieto dva dokumenty doručiť nám (osobne alebo poštou) na našu adresu: Bezpečný prístav, Kaspická 3, 040 12, Košice.

Naši dobrovoľníci a konzultanti, ktorí bezplatne odpracovali v rámci našich vzdelávacích programov a projektov minimálne 40 hodín, nám môžu poukázať až 3 % z dane z príjmu. Stačí ak vyplníte formulár a zašleme vám ho emailom/poštou. Potom stačí už len priložiť ho k tlačivu „Vyhlásenie o poukázaní sumy“, ktorým venujete svoje 3 % z dane.

Naše údaje pre vyplnenie:

Vyhlásenie:

(15)  IČO: 50019171
(16) Obchodné meno: Bezpečný prístav

A zaškrtnite ďalšie políčko „súhlasím so zaslaním údajov (meno, priezvisko a trvalý pobyt) mnou určenému prijímateľovi podielu zaplatenej dane uvedenému v II. oddiele“, aby sme vedeli kto nám pomohol 🙂 V zozname sa bude nachádzať len Vaše meno, nie suma. Tú Finančný úrad nezverejňuje.

Viac informácií o nás na FB

https://www.facebook.com/bezpecnypristav
https://www.facebook.com/realnasebaobranakosice

https://www.facebook.com/odvaznyokoloiduci

Instagram

https://www.instagram.com/sebaobranakosice/

https://www.instagram.com/bezpecnypristav/

a na webe www.bezpecnypristav.sk
www.realnasebaobrana.sk