Podporte nás 2%(3%) percentami z Vašich daní.

Aktualizované február 2024

Milí priatelia,

Aj vďaka Vašej podpore môžeme robiť to, čo robíme. Naďalej chceme pokračovať v našich aktivitách s deťmi aj dospelými. Chceme zotrvať v zdieľaní informácií o bezpečí, ochrane seba aj blízkych, ale aj o zdravom, všestrannom pohybe a duševnom zdraví. Obraciame sa na Vás aj tento rok s prosbou o zaslanie 2 percent z Vašich daní, ktoré nám naďalej umožnia realizovať množstvo aktivít, prednášok a interaktívnych diskusií, či už k témam zdravia, bezpečia alebo výchovy.

Ďakujeme za Váš čas, ktorý s nami trávite, za Vaše nápady, myšlienky, podnety a pomoc.

„Tvorba vlastnej budúcnosti je najlepší spôsob, ako ju predpovedať.“

Parafráza citátu Abrahama Lincolna

Ďakujeme za pomoc

Bezpečný prístav

IČO: 50019171
Obchodné meno: Bezpečný prístav

Právna forma: občianske združenie

Sídlo: Kaspická 1364/3, 040 12, Košice

Postup ako poukázať 2%

Nižšie si stiahnete predvyplnené vyhlásenie (editovateľné PDF) (ak vypisujete ručne – IČO musí byť zarovnané SPRAVA – ak neviete zarovnať -> tak v tlačive dajte 3-4 medzery a potom píšte IČO).

Vyplnený a podpísaný dokument spolu s POTVRDENÍM O ZAPLATENÍ DANE Z PRÍJMOV (ktorý dostanete od svojho zamestnávateľa) je potrebné doručiť na daňový úrad v mieste Vášho trvalého bydliska do 30. apríla 2024 (poštou alebo osobne). Ak s doručení máte problém, môžete tieto dva dokumenty doručiť poštou k nám na našu adresu: Bezpečný prístav, Kaspická 3, 040 12, Košice.

Naši dobrovoľníci a konzultanti, ktorí bezplatne odpracovali v rámci našich vzdelávacích programov a projektov minimálne 40 hodín, nám môžu poukázať až 3 % z dane z príjmu. Stačí ak vyplníte formulár a zašleme vám ho emailom/poštou. Potom stačí už len priložiť ho k tlačivu „Vyhlásenie o poukázaní sumy“, ktorým venujete svoje 3 % z dane.

Naše údaje pre vyplnenie:

Vyhlásenie:

(15)  IČO: 50019171
(16) Obchodné meno: Bezpečný prístav

A zaškrtnite ďalšie políčko „súhlasím so zaslaním údajov (meno, priezvisko a trvalý pobyt) mnou určenému prijímateľovi podielu zaplatenej dane uvedenému v II. oddiele“, aby sme vedeli kto nám pomohol 🙂 V zozname sa bude nachádzať len Vaše meno, nie suma. Tú Finančný úrad nezverejňuje.

Viac informácií o nás na FB

https://www.facebook.com/bezpecnypristav
https://www.facebook.com/realnasebaobranakosice

https://www.facebook.com/odvaznyokoloiduci

Instagram

https://www.instagram.com/sebaobranakosice/

https://www.instagram.com/bezpecnypristav/

a na webe www.bezpecnypristav.sk
www.realnasebaobrana.sk